Technikum Ekonomiczne nr 8 ogłasza konkurs na prezentację

Składka zdrowotna w działalności gospodarczej w 2023r.

Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek  06 marca 2023 roku
Regulamin:
Uczestnikami  konkursu mogą być uczniowie klas ekonomicznych i rachunkowych naszej szkoły
 Każdy uczestnik może być autorem tylko jednej pracy konkursowej / prezentacji składającej się z max 6 slajdów /
Praca konkursowa nie może być wcześniej nagrodzona, publikowana i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich. Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że prace zgłoszone na konkurs zostały wykonane osobiście.
Praca powinna przedstawiać temat „ Składka zdrowotna w działalności gospodarczej w 2023r. „
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego  regulaminu i jednocześnie oświadczeniem, że wykorzystane do pracy zdjęcia i inne  materiały nie naruszają praw autorskich.
Prace należy przesłać do dnia 20 03 2023r. na adres email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ogłoszenie wyników konkursu  22 03 2023r. / Tydzień Zawodowca /
Prace oceniane będą przez jury / zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych / .  Dla zwycięzców przewidziane nagrody.
                                   do udziału w konkursie