W ramach Rocznikowej Rekreacji, tym razem klasy 3 -cie naszego Technikum wybrały się do parku trampolin AIRO na Łouszańskiej w Warszawie. Po przeprowadzonej rozgrzewce zaczęły się rywalizacje drużynowe, jak i indywidualne w formie gier i zabaw. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności m. in. w wyścigach rzędów, pokonywali swoje słabości na torze przeszkód Ninja Warriors na czas, a dla chętnych, odważnych była indywidualna nauka różnych akrobacji. Każdy znalazł coś dla siebie. Na koniec nie zabrakło również czasu dla siebie! Było wiele radości, uśmiechów, zdrowej rywalizacji! Wszyscy cali i zdrowi, z rumieńcami na twarzy, wymęczeni dwugodzinnym skakaniem opuścili park trampolin. Opiekunami grupy uczniów byli nauczyciele wychowania fizycznego Pani Beata Grzegorczyk, Sylwia Dobek oraz Pan Mariusz Rokita.