Zapraszamy wszystkich chętnych i pomysłowych młodych przedsiębiorców, uczniów klas 1-3 szkół ponadpodstawowych do napisania biznesplanu na Konkurs Najlepszy Biznesplan, ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się pod czas Szkolnej Imprezy w Technikum Ekonomicznym nr 8 w Warszawie Tydzień Zawodowca, która odbędzie się w dniach 20-24 marca 2023 r.

Na Twórcę najlepszego biznesplanu czekają wielkie brawa od Organizatorów oraz upominek kapitałowy w postaci karty podarunkowej.

Z poważaniem organizatorzy konkursu
Najlepszy biznesplan

Regulamin konkursu >>>

Najważniejsze:

1. W ramach realizacji zadania publicznego finansowanego ze środków Miasta St. Warszawy Mokotów, Technikum Ekonomiczne Nr 8 w Warszawie, zwane dalej „Organizatorem” ogłasza konkurs na „Najlepszy biznesplan”, zwany dalej „Konkursem”.

2. Celem Konkursu jest wybór najbardziej przedsiębiorczego i przekonującego inwestora (bank) do udzielenie kredytu gotówkowego na założenie i rozpoczęcie działalności gospodarczej, wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, biorących udział w Konkursie oraz promocja postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

Warunki udziału w konkursie

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 szkół ponadpodstawowych, które zgłoszą chęć uczestnictwa w Konkursie.

2. Uczestnicy, zainteresowani udziałem w Konkursie, powinni spełnić następujące warunki:

a) zgłosić swój udział w Konkursie, poprzez zapisy u nauczycieli, odpowiadających za Konkurs w swoich placówkach oświatowych. Nauczyciele, odpowiadające za Konkurs, wysyłają zgłoszenia uczestników drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Organizatora Konkursu do dnia 9 lutego 2023 roku do godz. 12.00.

b) oświadczą, że są autorami zgłoszonego do Konkursu biznesplanu i tym samym nie naruszają praw autorskich, praw własności przemysłowej lub dóbr osobistych osób trzecich;

c) wyrażą zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Organizatora informacji związanych ze zgłoszonym biznesplanem w formie modelu biznesowego w celach związanych z realizacją oraz promocją Konkursu.

3. Uczestnicy przygotowują biznesplan w wersji elektronicznej oraz papierowej w następujący sposób:

a) wersja papierowa: objętości nie więcej niż 10 stron tekstu jednostronicowego w formacie A4; • marginesy: góra – 2,00; lewy – 2,5; dół – 2,00; prawy – 1,5. • nazwa czcionki Times New Roman, • rozmiar czcionki 12, • interlinia i odstępy miedzy liniami 1,15, • tekst wyjustowany od lewej do prawej, • numeracja stron w lewym dolnym rogu.

Ponadto przygotowują prezentację multimedialną w programie PowerPoint na temat swojego biznesplanu (do 10 slajdów).
Prezentacja powinna zawierać:

a) stronę tytułową, b) spis treści, c) treść prezentacji, d) stronę końcową.

4. Prace konkursowe powinny być złożone w terminie do 09 marca 2023 r. do godziny 12.00, i przekazane: a) wersja papierowa – u nauczycieli bądź opiekunów Uczestników, b) wersja elektroniczna oraz prezentacja multimedialna wysłane przez nauczycieli bądź opiekunów Uczestników do Organizatora na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..