W dniu 19.01.23 r uczniowie klas 4a,b,c wzięli udział w projekcie Rocznikowej Rekreacji. Swoją rozrywkę realizowali na lodowisku Figlowisku na Imielinie. Po przeprowadzonej rozgrzewce, grupa prawie 50 uczniów podzielona została na jeżdżących i chętnych do nauki jazdy na łyżwach. Pod opieką pana M.Rokity uczniowie stawiali pierwsze kroki na lodzie, a pani B.Grzegorczyk i S.Dobek sprawowały pieczę nad jeżdżącą grupą młodzieży. Pani D.Kowalczyk sumiennie trenowała swoje łyżwiarskie umiejętności. Poza tradycyjną formą jazdy na łyżwach,chętna młodzież uczestniczyła w zabawowych formach, doskonaląc technikę jazdy na łyżwach - slalomy,przeplatanki,węże. Było wiele śmiechu, radości, zdrowej rywalizacji,trochę upadków i pamiątkowych zdjęć. Młodzieży podobała się taka forma klasowych integracji przez ruchową rekreację. Wszyscy cali i zdrowi z rumieńcami na twarzy opuścili lodowisko.

Może być zdjęciem przedstawiającym 24 osoby i ludzie stoją