W dniu 10 kwietnia 2024 r. odbyła się w naszej szkole I Młodzieżowa Konferencja Naukowa "Dialogi marketingowo-ekonomiczne. Scenariusze Przyszłości".
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent m.st. Warszawy Pan Rafał Trzaskowski. Zaproszenie do Komitetu Naukowego przyjęli: Prof. Piotr Wachowiak (Rektor SGH), dr inż. Iwona Pomianek (prodziekan Wydział Ekonomiczny SGGW oraz dr Tomasz Pajewski (prodziekan Wydz. Zamiejscowego w Płońsku, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej).
W komitecie organizacyjnym zasiadły nauczycielki Ekonomika: dr Izabela Gontarek oraz mgr Nela Sanocka. Moderatorami byli uczniowie Ekonomika: Maja i Daniel. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Dzielnicy Mokotów dr Rafał Miastowski oraz przedstawicielki Biura Edukacji - wicedyrektorka Katarzyna Pieńkowska oraz naczelniczka Joanna Cholewińska.

Młodzi prelegenci zaprezentowali 7 na prawdę dobrych referatów, a wysłuchali ich uczniowie z 8 szkół nie tylko z Warszawy:

Technikum Ekonomiczne nr 8 w Warszawie
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 w Warszawie
Zespół Szkół nr 4 w Warszawie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie
Zespół Szkół nr 1 w Garwolinie
Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie
CLX LO W Warszawie

Bardzo cieszy nas, że konferencja zakończyła się merytoryczną dyskusją. Gratulujemy uczniom Technikum Ekonomicznego nr 8 w Warszawie oraz uczniom Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego, którzy zmierzyli się z wystąpieniem naukowym (co wcale nie jest łatwe). Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok na drugą edycję konferencji.

Galeria zdjęć>>>