Dzisiaj, 8 kwietnia o godz. 12.00 rozpoczęła się nasza flagowa uroczystość - Tydzień Zawodowca 2024. Inauguracja tak bardzo docenianego i lubianego przez młodzież i środowisko lokalne przedsięwzięcia odbyła się w asyście Burmistrza Mokotowa Pana Rafała Miastowskiego, pod którego patronatem odbywa się impreza, dyrekcji szkoły, kadry pedagogicznej oraz uczniów. Imprezę uświetniła oprawa sceniczna i brawurowe wykonanie piosenek przez naszą uzdolnioną młodzież.
Tydzień Zawodowca, choć jest dla nas wszystkim wielkim wyzwaniem, rozpoczynamy głęboko wierząc, że liczne wykłady, warsztaty, eventy i wyjścia - będą rzutować na przyszłe plany zawodowe młodzieży Ekonomika.

Pełna, bogata w wydarzenia relacja z Tygodnia Zawodowca znajduje się na szkolnym FB.  Zapraszamy do jej śledzenia >>>