Dzisiaj w Technikum Ekonomicznym nr 8 w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Radośni i zrelaksowani uczniowie przybyli na uroczystość dużo wcześniej i z niecierpliwością wyczekiwali nauczycieli i wychowawców.
W uroczystościach zakończenia roku szkolnego wzięła udział Dyrekcja szkoły, która wystąpiła z okazjonalnym przemówieniem oraz wychowawcy poszczególnych klas. Pani Dyrektor powiedziała, że mijający rok szkolny upłynął bardzo szybko i tak szybko… może przemijać życie.
Swoją doniosłością zachwycił nas Sztandar Szkolny, wprowadzony przez Poczet Sztandarowy, w którym szli uczniowie klas czwartych. Cała społeczność szkolna uroczyście odśpiewała Hymn Narodowy.
Następnie uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne z wyróżnieniem oraz nagrody, również te w zakresie osiągnięć sportowych, działalności w wolontariacie na rzecz szkoły i środowiska lokalnego oraz olimpiad przedmiotowych. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Dalsza cześć uroczystości była celebrowana w klasach z wychowawcami.
Rozstajemy się z Wami Drodzy Uczniowie zaledwie na dwa miesiące. Wierzymy, że podczas wakacji wspaniale wypoczniecie i wrócicie we wrześniu pełni werwy i zapału do pracy.
Pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo jest dla nas ważne! Udanych wakacji.
Cała galeria zdjęć na fb. Zapraszamy.