Podsumowanie akcji

Na początku lutego Samorząd Uczniowski rozpoczął zbiórkę pieniędzy dla 2 letniego Kubusia wnuczka Pani Bożeny pracownicy naszej szkoły. Rodzice chłopca zbierają pieniądze na serię operacji. Ich syn zmaga się z dysplazją stawu biodrowego, która pociąga za sobą szereg innych nieprawidłowości w budowie stawu biodrowego, a także znaczną różnicę w długości nóżek. Zmotywowaliśmy naszą społeczność szkolną do pomocy i ostatecznie zakończyliśmy zbiórkę z zebraną kwotą 2976zł.

Nasza szkoła od wielu lat włącza się w akcję zbierania korków na dany cel. W tym roku dążymy do uzbierania wystarczającej ilości na serię operacji 2-letniego Kubusia - wnuczka jednej z naszych Pań woźnych - Pani Bożeny. Jako, że jest to kobieta, na którą zawsze można liczyć, chcielibyśmy pomóc jej rodzinie jak tylko możemy. Co za tym idzie, postanowiliśmy otworzyć zbiórkę pieniędzy internetową. Chłopiec o którym mowa zmaga z dysplazją stawu biodrowego, która pociąga za sobą szereg innych nieprawidłowości w budowie stawu biodrowego, a także znaczną różnicę w długości nóżek. Z powodu tak poważnej sytuacji zdecydowaliśmy się wspomóc tego małego chłopca, jego rodziców jak i Panią Bożenę. Mamy wielką nadzieję, że pomogą nam w tym Państwo !
Zapraszamy do udziału w zbiórce!

https://zrzutka.pl/a3mwfc >>>

Liczymy na Was, bo wiemy jak nasza społeczność potrafi zaangażować się i okazać dobro innym!