W dniu 23.03.23 odbył się konkurs gry w Scrabbla, to już jego XVI edycja.W konkursie wystartowało 20 klas,podzielonych na cztery grupy.
2- osobowe reprezentacje w fazie rozrywek rywalizowały w systemie każdy z każdym, w dalszej części w systemie pucharowym.W turnieju pojawiły się nawet wyrazy powyżej 120 pkt, a uczestnicy grali w duchu zasad fair play.

Miejsca w Turnieju Scrabbla
I m - kl 3 B - Wysocki Łukasz
          - Julia Mikołajczyk
II m - kl 3 C - Julia Zakrzewska
           - Radecki Patryk
III m - kl 4C - Grzegorz Adach
           - Magdalena Papaj,
IV m - kl 4 A - Natalia Czaja
            - Gabriela Okapiec
Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w programie scrabble w szkole. Wszyscy gracze otrzymali nagrody pocieszenia, a nagrody za miejsca od I-IV zostaną rozdane na gali zakończenia Tygodnia Zawodowca. Fundatorem nagród od początku wszystkich edycji jest firma - MATTEL POLAND, której bardzo dziękujemy. Organizatorem konkursu byli nasi nauczyciele - B.Grzegorczyk i M.Rokita.
Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy za rok.