20 marca miała miejsce inauguracja siódmej już edycji Tygodnia Zawodowca - imprezy wypełnionej po brzegi wykładami, warsztatami, konkursami, wycieczkami zawodowymi... Na sali gimnastycznej zgromadzili się tłumnie głównie uczniowie klas I i nauczyciele. Pani Dyrektor Małgorzata Plichcińska rozpoczęła Tydzień Zawodowca i skierowała do naszej młodzieży ważne słowa, które mogą mieć wpływ na dalsze życiowe decyzje. Naszą imprezę uświetnili pan Rafał Miastowski - Burmistrz Dzielnicy Mokotów, który od lat roztacza nad naszą imprezą swój patronat i jak stwierdziła młodzież jest przyjacielem naszej szkoły. Krótką przemowę skierował do nas także pan prof. Piotr Wachowiak - rektor Szkoły Głównej Handlowej, z którą współpracujemy od dwóch lat. Wśród gości była pani Katarzyna Pienkowska - zastępczyni dyrektorki Biura Edukacji oraz pani Maja Łata, która reprezentowała Wydział Oświaty Dzielnicy Mokotów. Gościliśmy też panią Agnieszkę Gajownik z Wydziału Szkolnictwa Zawodowego Biura Edukacji.
Po przemowach zaproszonych gości przedstawiony został skrótowy harmonogram Tygodnia Zawodowca.
Przed zgromadzonymi na sali uczestnikami zaprezentowały się w układach tanecznych ekspresyjna Viktoria Shvaiko i energetyczna Wiktoria Kacprzak. Z muzycznym przerywnikiem wystąpił wspaniały jak zwykle Fabian Felczak.
Wykład inaugurujący wygłosił dr hab. Robert Sroka współpracujący z Katedrą Przedsiębiorczości i Etyki w Biznesie Akademii Leona Koźmińskiego.

WSZYSTKIE BIEŻĄCE RELACJE Z BOGATEGO KALENDARZA WYDARZEŃ PROSIMY ŚLEDZIĆ NA SZKOLNYM FB >>>