08.04 odbyła się w naszej szkole impreza podsumowująca Tydzień Zawodowca. Gośćmi honorowymi byli pan Rafał Miastkowski burmistrz dzielnicy Mokotowa, oraz rektor SGH – prof. Piotr Wachowiak. W podsumowaniu wymienione zostało większość wykładów, warsztatów, spotkań, wycieczek, zajęć z coachingu. Wielu wybitnych fachowców z dziedziny ekonomii i reklamy starało się przybliżyć tematykę przyszłych nauczanych zawodów w różnych ich aspektach.

Główną częścią zakończenia Tygodnia Zawodowca, było podsumowanie konkursów, które miały miejsce podczas tego tygodnia, oraz nagrodzenie ich laureatów. Bardzo wartościowe nagrody zostały wręczane przez pana burmistrza, pana rektora, panią dyrektor jak i nauczycieli – opiekunów konkursów. W całym gąszczu wydarzeń Tygodnia Zawodowca  odbyły się konkursy:

A)    „Być menagerem. Branżowe symulacje biznesowe”

B)    Projekt kalendarza dla Dzielnicy Mokotów

C)    Najlepszy Ekonomista Szkoły

D)    Najlepszy Reklamowiec Szkoły

E)     Konkurs ekonomiczno-matematyczny

F)     Mistrz klawiatury

G)    Szkolny konkurs wiedzy o prawie

H)    Konkurs na projekt przypinki TE 8

I)     Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

J)     Pieniądz przyszłości

K)     XV Mistrzostwa Szkoły w Scrabble

L)     Mecz w siatkówkę Ekonomia versus Reklama dziewcząt

M)    Mecz w siatkówkę Ekonomia versus Reklama chłopców

Przy tak dużej ilości konkursów /13/  należy wymienić oczywiście ich sponsorów. Fundatorami nagród byli : Urząd Miasta Dzielnicy Mokotów, SGH, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Rada Rodziców TE 8, firma Mattel Poland, pani Ewa Ulman.

Podziękowania od rektora SGH- szkoły współpracującej z naszym technikum otrzymały panie: Halina Rogowska, Beata Orłowska, Beata Grzegorczyk

Na zakończenie w poruszającym układzie tanecznym zaprezentowała się uczennica naszej szkoły Viktoria Shvaiko.

Ostatnim akcentem naszego projektu było podsumowanie imprezy i oficjalne zamknięcie Tygodnia Zawodowca przez pana Rafała Miastowskiego, burmistrza Dzielnicy Mokotów, pod którego patronatem odbyła się ta impreza.

Wszystkim uczestnikom, prowadzącym, sponsorom i organizatorom bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY.