TECHNIKUM EKONOMICZNE NR 8 ogłasza konkurs na najlepszą prezentację

nt. „Działalność gospodarcza a ZUS 2022”

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 kwietnia 2022 roku

Regulamin konkursu:

• Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas ekonomicznych i rachunkowych naszej szkoły.
  • Każdy uczestnik może być autorem tylko jednej pracy konkursowej (prezentacji składającej się z max 6 slajdów).
  • Praca konkursowa nie może być wcześniej nagrodzona, publikowana i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich. Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że prace zgłoszone na konkurs zostały wykonane osobiście.
  • Praca powinna przedstawiać temat „Działalność gospodarcza a ZUS 2022”.
  • Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu i jednocześnie oświadczeniem, że wykorzystane do pracy zdjęcia i inne  materiały nie naruszają praw autorskich.
  • Prace należy przesłać do dnia 07.04.2022 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 08.04.2022 r. (Tydzień Zawodowca ).

Prace oceniane będą przez jury (zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych).

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie