💙💛
Każdy z nas wie, jakie piekło rozgrywa się aktualnie za naszą wschodnia granicą. Dlatego pobudzamy szkolny wolontariat do pomocy i chcielibyśmy również Was - wszystkich uczniów i przyjaciół Ekonomika!
Planujemy zorganizować kawiarenkę, z której dochód przeznaczymy na fundację pomagającą Uchodźcom. Jeżeli ktoś jest chętny przynieść ciasta i inne domowe smakołyki oraz stać na kawiarence *tylko w czasie przerw między lekcjami* proszę o kontakt na priv. (Michał J. z 4d)
Uruchomiona zostanie też zrzutka internetowa na którą serdecznie zachęcamy do wpłat i do podawania jej dalej aby jak najwięcej osób do niej dotarło https://zrzutka.pl/5n4k4j
Chcemy też zrobić paczki z żywnością, ubraniami czy chemią i środkami higieny (żywność najlepiej z długim okresem przydatności, a chemia najlepiej jakby była hipoalergiczna).
Nie zapominajmy też o zwierzakach, które uciekając zabrali ze sobą nasi sąsiedzi (postaram się dowiedzieć, czy karmy itp są potrzebne?)
Paczki zostaną przekazane do schroniska/miejsca, w którym będą przebywać Uchodźcy.
Liczę na Wasze zaangażowanie w tej sprawie!
Jesteśmy z Ukrainą! 💙💛