Zakończyły się rozgrywki w koszykówkę w ramach WOM na Mokotowie, w kategorii dziewcząt i chłopców. Mecz chłopców z Reytanem zakończył się dla nas porażką. Chłopcy z drugiego miejsca w grupie po pokonaniu Technikum z ul. Krasnołęckiej awansowali do ćwierćfinałów. Niestety po bardzo zaciętej walce z liceum Goethego, nie awansowali do półfinałów.

Nasz młody,  szkolny zespół wystąpił w składzie: A. Kwiatkowski, J. Borzymowski, K. Szwykowski, A. Kozłowski, M, Azis , K. Leśniewski, A. Kiliński, B. Mazurkiewicz, O. Król, K. Kęska, Sz. Rojek, M. Ocipiński.

Gratulujemy  -  jest nadzieja, że za rok chłopaki powalczą o medal!

Bardziej poszczęściło się dziewczynom, które w rozgrywkach grupowych pokonały Technikum Ogrodnicze i awansowały z pierwszego miejsca do ćwierćfinałów.  Na tym etapie pokonały dziewczęta z Liceum Reytana i awansowały do półfinałów. Niestety, jak się później okazało grały z Liceum Cervantesa, który zdobył Mistrzostwo Mokotowa i który pokonał oczywiście nasze dziewczęta. Niestety od półfinałów nasza dobra pasa się skończyła ,a  podstawowy nasz zespół dopadły choroby, które uniemożliwiły dziewczynom dalszą rywalizację. W grze o trzecie miejsce ponownie spotkałyśmy się
z Technikum Ogrodniczym, które wykorzystały nasze kadrowe osłabienie i wygrały z nami w dwóch ostatnich kwartach. Nasze dziewczyny zakończyły rozgrywki o Mistrzostwo Mokotowa na czwartym – tak nie lubianym w sporcie miejscu.

Zespół dziewcząt reprezentowały: D. Bączyk, L. Kiermasz, K. Szafrańska, N. Kosiorek, W. Wątroba, W. Kacprzak, J. Karasińska, A. Witecka, M. Majda, M. Siewierska, B. Kaczmarczyk, K.Wantuch

Dziewczyny mają w sobie sportową złość i mamy nadzieję na odegranie się za rok !  

Oba zespoły wystąpiły pod opieką B. Grzegorczyk.

Za włożoną ciężką pracę dziewczętom jak i chłopcom serdecznie dziękujemy.  Powodzenia w następnych rozgrywkach.