W dniu 26 października 2021 r. w Domu Kultury Kadr odbyła się gala wręczenia nagród w V edycji konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. 
Praktyka zgłoszona przez naszą szkołę - Konkurs na projekt kalendarza ściennego trójdzielnego na rok 2021 o tematyce związanej z dzielnicą Mokotów - okazała się tą najlepszą - zdobyliśmy tytuł LAUREATA.
Statuetkę odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Plichcińska.
To jest trzecie wyróżnienie dla naszej szkoły: w 2018 roku zdobyliśmy statuetkę za projekt "Tydzień Zawodowca", w 2019 - wyróżnienie bardzo dobrą praktyką za projekt "Rozlicz z nami swój PIT". W tym roku byliśmy się najlepsi. To jest kolejne potwierdzenie, że kształcenie zawodowe w naszej szkole jest na najwyższym poziomie - mówi Pani Dyrektor.
Wyróżnienie dedykuję wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy brali udział w projekcie - ten tytuł to głównie Wasza zasługa.
Dziękuję Członkom Jury oceniającego prace Uczniów.  A specjalne podziękowania należą się Wydziałowi Promocji i Komunikacji Społecznej Dzielnicy Mokotów oraz Panu Burmistrzowi Rafałowi Miastowskiemu za to, że nam zaufali i zdecydowali się powierzyć naszym Uczniom tak odpowiedzialne zadanie - dodaje Pani Dyrektor.
 
 
 
Promujemy kształcenie zawodowe najwyższej jakości