Rozpoczynamy w naszej Szkole nową edycję programu Zwolnienie z Teorii.

W piątek 24.09.2021 r. przyjmowaliśmy w TE nr 8 gościa specjalnego -  Paulinę, która jest przedstawicielką Fundacji Zwolnieni z Teorii.

Było to dla społeczności szkolnej ciekawe spotkanie. Trasowiczka  razem z Finalistami  olimpiady z TE nr 8: Igorem Dzięgielewskim  (kl. 3FG) i Bartłomiejem Jaworskim (kl. 3FG)  opowiadała uczniom o korzyściach płynących z realizacji projektu społecznego, dzieliła się swoimi doświadczeniem, zachęcając do zaangażowania kolejnych uczniów.

I uwaga! - są już grupy zainteresowane udziałem w programie! Niesamowite jest to, że tak dużo młodych ludzi chce zmieniać świat! Już mają w głowach pierwsze pomysły na realizacje swoich projektów. Bardzo im kibicujemy.

Mamy nadzieję, że w roku  2021/2022 nasza Szkoła - podobnie jak w ostatnich dwóch latach - znajdzie się  Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii, że wielu uczniów zechce zdobyć międzynarodowe certyfikaty. Każdy ukończony projekt to certyfikat i sukces !

Jeśli jeszcze się wahasz, to nie zwlekaj i zarejestruj się na  platformie www.zwolnienizteorii.pl i zacznij przygodę z projektem.  Naprawdę warto!

Możesz zawsze liczyć na wsparcie koordynatora programu – Panią  Joannę Widawską. Z pytaniami, wątpliwościami można się także zgłaszać do naszych Finalistów: Igora i Bartka.