Biuro Edukacji m.st. warszawy przypomina, że jak co roku, uzdolnieni uczniowie szkół ponadpodstawowych mogą ubiegać się o stypendia m.st. Warszawy:
Wnioski, podobnie jak w ubiegłym roku można wypełniać w Elektronicznym Systemie do Obsługi Stypendiów m.st. Warszawy (ESdOS):www.um.warszawa.pl/stypendia
Już teraz prosimy o zapoznanie się z materiałami pomocniczymi.
Formularze wniosków o ww. stypendia zostaną uruchomione w systemie z dniem rozpoczęcia naboru, tj. 25 czerwca br.

Zapraszamy do składania wniosków dla szczególnie uzdolnionych uczniów z Państwa szkoły.
Prosimy również o upowszechnienie informacji o zbliżającym się terminie rozpoczęcia naborów wśród uczniów i rodziców.

Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy
22/ 44 33 584 lub 22/ 44 33 634​