Zakończyła się druga edycja projektu Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump. Mistrzowskie tytuły zdobyły zespoły uczniowskie z LXIV LO im. S.I. Witkiewicza oraz Technikum Ekonomicznego nr 8. Podczas konkursu wykorzystywali symulacje Agencji Eventowej oraz Firmy transportowej.

Od połowy lutego uczniowie z warszawskich szkół średnich uczestniczyli w drugiej edycji projektu Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump. O tytuł najlepszego zespołu wirtualnych menedżerów walczyło 19 drużyn. Projekt realizowany był przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno Społecznych i Szkoleń, Biuro edukacji m.st. Warszawy oraz Centrum Przedsiębiorczości „Smolna” przy współpracy z firmą REVAS.
Więcej informacji w naszym najnowszym wpisie :  https://bit.ly/3nx7JWS

Zwycięzcom gratulujemy!

Więcej informacji o naszych drużynach:

Najlepszą drużyną biznesową w Warszawie zostali uczniowie z klasy 3B :
Małgorzata Boratyńska
Martyna Szul
Krzysztof Rudowski
Druga drużyna z naszej szkoły znalazła się również na podium. Dziewczyny z klasy 3A  zajęły trzecie miejsce :
Magdalena Gałązka
Natalia Jaskulska
Aleksandra Wagner

Opiekun drużyn
Beata Orłowska