Mamy duże powody do dumy , ponieważ dwie uczennice naszej szkoły z klasy 1 d stanęły na podium w rozstrzygniętym 22.04.21 konkursie tanecznym dla uczniów mokotowskich szkół. Konkurs ten jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa ze wszystkich typów szkół  oraz placówek oświatowych na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury.

W tym roku konkurs odbył się w trybie  online, a gala prezentująca wszystkich laureatów 1-szych miejsc odbędzie się 1 czerwca 2021 roku, w Dzień Dziecka. Tegoroczna odsłona Festiwalu była inna niż zwykle, jednak tak samo skupiona na poszukiwaniu mokotowskich talentów.

Dziewczyny występowały solo w kategorii tańca nowoczesnego. Prezentacje układów tanecznych można zobaczyć na naszym szkolnym kanale You Tube

Wiktoria Kacprzak – zdobyła I m . Tytuł prezentacji „ Na sznurku nikt nie trzyma mnie”

Link do filmiku  - https://youtu.be/pZHPlhXNT48

Gabrysia Gieruła – zdobyła III m. Tytuł prezentacji „ A girl in the river”

Link do filmiku  - https://youtu.be/OrBreVAF_4Y

Opiekunką dziewcząt jest Beata Grzegorczyk- nauczycielka wf, która mocno kibicowała swoim podopiecznym. Podziękowania dla pana Mariusza Rokity za profesjonalne nagrania układów dziewcząt.

Jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE i chyba do zobaczenia w następnej edycji konkursu.