Bartek wspaniale zaprezentował się tym razem w bitwach. Wypadł wspaniale.

Walczył o marzenia. Spełnia je nadal. Będziemy za niego ciągle trzymać kciuki i zawsze wspierać. Przed nim życie pełne niespodzianek,  w tym na pewno sukcesów i wspaniałych przygód.

Cała szkoła jest z Bartka dumna. Brawo Bartek.

Tu obejrzysz Bartka występ >>>
(od 16:50 minuty)

Prosimy Wszystkich o głosowanie na Bartka w plebiscycie na ulubionego uczestnika publiczności 4 edycji The Voice Kids (jako uczestnika drużyny Dawida Kwiatkowskiego -  również w tej zakładce można oddawać na Niego głosy) . Jest Naszą chlubą.

Z jednego maila można głosować co 24h.

Będzie miło, jak Wszyscy okażemy Bartkowi wsparcie - które z pewnością mu jest potrzebne.

Trzymajmy za Bartka kciuki.

LINK DO PLEBISCYTU:

Tu obejrzysz wspaniały występ Bartka >>>

27 lutego uczeń naszej szkoły  zaśpiewał w Przesłuchaniach w Ciemno do czwartej edycji The Voice Kids - jednego z najpopularniejszych konkursów wokalnych w Polsce. Jesteśmy z niego bardzo  dumni.
Odcinek z udziałem Bartosza z klasy IA będzie emitowany był na TVP 2 w sobotę 27.02 o godzinie 20.00.  Zaśpiewał przed gwiazdami polskiej sceny: Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Baronem i Tomsonem z zespołu Afromental. Zyskał uznanie całego jury. Wybrał Dawida.

Gratulacje Bartek,  cała szkoła trzyma za Ciebie kciuki.