Szanowni Rodzice, Uczniowie

informujemy, że po uwzględnieniu rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz wyników badania ankietowego przeprowadzonego wśród szkół, Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w dniu 1 grudnia 2020 r.  jednogłośnie przyjął uchwałę zgodnie, z którą zawody szkolne (I stopnia) XXXIV OWE odbędą się 11 grudnia br. Zawody będą przeprowadzone w trybie stacjonarnym (tradycyjnym) w szkołach, które zgłosiły swój udział. Informujemy o konieczności przeprowadzenie zawodów w ścisłym reżimie sanitarnym wynikającym z sytuacji epidemii.

W piątek - 11 grudnia odbył się  w naszej szkole  I etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.
Przystępującym uczniom naszej szkoły gratulujemy udziału oraz odwagi w dobie pandemii! Olimpiadzie przewodniczyła Pani profesor Agnieszka Paśnicka .