Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

1

Plichcińska Małgorzata

środa

7:00 - 8:00

2

Adamczyk Karolina

czwartek

12:35-13:35

3

Augustyniak Izabela

wtorek

12.35-13.35

4

Berliński Roman

wtorek

8:35-9:35

5

Bogusławska Lilianna

środa

16.00-17.00

6

Castillo Lozano Uriel Fernando

środa

16.00-17.00

7

Dąbek Sylwester

środa

12:20-13:20

8

Dobek Sylwia

poniedziałek

7.50-8.50

9

Filip Ireneusz

środa

15.10-16.10

10

Grzegorczyk Beata

środa

12.20-13.20

11

Hoch Paweł

piątek

7.50-8.50

12

Iszczenko Inesa

poniedziałek

7:45-8:45

13

Kaczyńska Anna

środa

11.30-12.30

14

Kalinowski Piotr

poniedziałek

14.20-15.20

15

Kębrowska Urszula

poniedziałek

8.30-9.30

16

Kosewski Krzysztof

wtorek

7.30-8.30

17

Kostrzewski Jacek

środa

14.25-15.25

18

Kowalczyk Dorota

piątek

8:35- 9:35

19

Kubik Karolina

piątek

11.30-12.30

20

Kudełka Krzysztof

poniedziałek

12.20-13.20

21

Kunicka Joanna

piątek

11.35-12.35

22

Kunkiewicz Anna

czwartek

14.00-15.00

23

Kuźnik Anna

wtorek

11.30-12.30

24

Laskowski Mikołaj

wtorek

16:00-17:00

25

Leszczyńska Anna

poniedziałek

12:20-12:50

26

Łażewska Dorota

poniedziałek

12,30-13,30

27

Łępicka Danuta

        poniedziałek

11.30 - 12.30

28

Maciejewska Ewa

poniedziałek, wtorek

16.00 - 16.30

29

Makolądra Rafał

piątek

10:30-11:30

30

Michałowski Krzysztof

czwartek

15:10-16:10

31

Mikłus Ewa

             wtorek

11.30-12.30

32

Mikołajczyk Katarzyna

czwartek, piątek

6:40-7:10

33

Mikulska Bogusława

środa

11:35-12:20

34

Mirgos Małgorzata

piątek

8:45-9:45

35

Misztak Teresa

piątek

13.20 - 14.20

36

Mrzygłód-Piszek Jolanta

wtorek

13.30-14.30

37

Noworycka-Skoczyńska Jolanta

piątek

7.30 - 8.30

38

Orłowska Beata

piątek

8:00-9:00

39

Pięta Seweryn

wtorek

11:30 - 12:30

40

Piłat Edyta

czwartek

12.35-13.35

41

Rataj Małgorzata

poniedziałek

7.00-8.00

42

Rogowska-Oktaba Halina

czwartek

10.30-11.30

43

Rokita Mariusz

poniedziałek

14:25-15:10

44

Rusinek Paweł

wtorek

9:00 - 10:00

45

Sanocka Nela

środa

czwartek

9:10 - 9:40

13:20 - 13:50

46

Stachowicz Anna

wtorek

9.35-10.35

47

Ulman Ewa

środa

14.20-15.20

48

Węglicki Krzysztof

piątek

10:30 - 11:30

49

Wiącek Katarzyna

wtorek

13.20-14.20

50

Wichrowska Iwona

piątek

07:00-08:00

51

Widawska Joanna

środa, piątek

 

14:20 - 14:50

 

52

Wierzbicka Jolanta

czwartek

12.20-13.20

53

Wojtczuk Małgorzata

wtorek

8.45-9.45

54

Wójcik Joanna

wtorek

14.20-15.20

55

Wysocki Ryszard

poniedziałek

9.35-10.35

56

Wyszyńska Stefania

wtorek

14.20-14.50